Croeselaan 227 BSA
Utrecht
Vraagprijs: € 535.000,- Kosten koper Wat worden mijn maandlasten?
Omschrijving
Wil je wonen vlakbij het centrum, in een ruim appartement (maar liefst 102 m2 woonoppervlakte) met een zonnig balkon ? Dan moet je een kijkje komen nemen bij deze zeer sfeervolle, ruime, 5-kamer-bovenwoning met veel uitstraling en in een goede staat. Dit lichte appartement is gelegen op de bovenste etage van een kleinschalig complex dus geen bovenburen. Achter de woning bevindt zich een stenen berging voor de fietsen.
De locatie is top. Via de…
Kenmerken
- Status Te koop
- Bouwjaar 1938
- Woonoppervlakte 102 m2
- Perceeloppervlakte -
- Aantal kamers 5
- Aantal slaapkamers 3
Jouw hypotheekadviseur
Reinier Bruin geeft onafhankelijk hypotheekadvies.
Brochure aanvragen?
Vul onderstaande gegeven in en download de brochure van dit object.
Omschrijving
Wil je wonen vlakbij het centrum, in een ruim appartement (maar liefst 102 m2 woonoppervlakte) met een zonnig balkon ? Dan moet je een kijkje komen nemen bij deze zeer sfeervolle, ruime, 5-kamer-bovenwoning met veel uitstraling en in een goede staat. Dit lichte appartement is gelegen op de bovenste etage van een kleinschalig complex dus geen bovenburen. Achter de woning bevindt zich een stenen berging voor de fietsen.
De locatie is top. Via de Moreelsebrug (Rabobrug) loop je zo het oude stadscentrum in via de Mariaplaats. verder loop je in 10 minuten naar het Centraal Station. Maar ook de restaurants aan de Veilinghavenkade zijn een fijne plek om naar toe te gaan. De Croeselaan is een mooie brede laan met groenstrook en bomen. Met de auto ben je binnen 10 minuten op de snelwegen A2, A12 en A27/28.
Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: op loopafstand vind je onder meer een Albert Heijn en Plus supermarkt, evenals diverse speciaalzaken. Sport- en speelvoorzieningen liggen eveneens om de hoek. En ben je toe aan iets lekkers of gezelligs? Dan zit je hier helemaal goed. Trakteer jezelf op ambachtelijk ijs bij IJssalon Lorenzo, proef lokale kazen en Utrechtse streekproducten bij Bij Kees, of ontdek de vele horecazaken in de omgeving. Van de sfeervolle Veilinghavenkade tot de creatieve hotspots van Rotsoord en het altijd levendige Ledig Erf – er is altijd wel een fijne plek voor een koffie, lunch, borrel of avond uit.
De wijk is erg in trek en volop in ontwikkeling waardoor de verbinding met de Dichterswijk en de Oude binnenstad nog meer in elkaar over zullen lopen.
Aan het einde van de Croeselaan komt het Beurskwartier. Het Beurskwartier is gedurfd, met verschillende hoogtes, compact en met allerlei functies. Er zal veel groene ruimte zijn. Midden door het Beurskwartier zal, tot over het Merwedekanaal, de Centrumboulevard lopen.
Indeling:
2e Etage: Entree, ruime hal, lichte woonkamer en suite met een fraaie eiken vloer, erker en toegang tot het zonnige balkon. De keuken is netjes en heeft eveneens een deur naar het balkon. De keuken is bij de woonkamer te betrekken. Aan de voorzijde bevinden zich verder nog twee prima slaap-/werkkamers. De riante achterkamer is zeer licht en rustig gelegen. De badkamer heeft een douche en een toilet
Bijzonderheden:
*Vrijwel de gehele woning is voorzien van een nieuwe laminaatvloer en de woonkamer is voorzien van een fraaie eiken vloer.
*Nog diverse authentieke details aanwezig zoals paneeldeuren en de originele marmeren schouwen.
*Lekker zonnig balkon op het westen
*De woning is zeer recent intern volledig geschilderd.
*Alle kozijnen volledig vernieuwd met HR++ beglazing.
*De v.v.e. is actief en bestaat uit 15 appartementen.
*Mogelijkheid voor plaatsing zonnepanelen op het hoofddak
*De bijdrage voor de v.v.e. bedraagt € 100,-- per maand.
*Er zullen enkele aanvullende clausules worden opgenomen in de koopovereenkomst.
*Aanvaarding in overleg (kan eventueel snel)
*Er is een bouwvergunning (uit 2012) voor plaatsen van een riante opbouw. Moet nog wel door de vve toestemming gegeven worden (per vergadering)
*Er is een 3 fase aansluiting meterkast vóór 1 juli bij Stedin aangevraagd, dus geen vertraging van jaren.
*Mogelijkheid tot uitbouwen badkamer boven het trapgat (zie foto's ter illustratie)
Kortom een woning als deze op zo'n gewilde locatie komt slechts zelden op de markt. Wilt u komen kijken? Een afspraak is zo gemaakt.
Jouw hypotheekadviseur
Reinier Bruin geeft onafhankelijk hypotheekadvies.
Brochure aanvragen?
Vul onderstaande gegeven in en download de brochure van dit object.
Overdracht
- Status Te koop
- Vraagprijs € 535.000,- Kosten koper
- Aanvaarding In overleg
Bouwvorm
- Soort appartement Bovenwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1938
- Soort dak Plat dak
- Onderhoud binnen Goed
- Onderhoud buiten Goed
Indeling
- Aantal kamers 5 kamers
- Aantal slaapkamers 3
- Aantal badkamers 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen Toilet, douche, wastafel
- Aantal woonlagen 1 woonlagen
- Voorzieningen -
Energie
- Energielabel C
- Isolatie Muurisolatie, dubbel glas
- Verwarming Cv ketel
- Warm water Cv ketel
- C.v.-ketel type Gas
- C.v.-ketel bouwjaar 2006
- Eigendom Eigendom
Buitenruimte
- Ligging Aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht
- Hoofdtuin -
- Oppervlakte hoofdtuin -
- Ligging hoofdtuin -
- Achterom -
- Kwaliteit tuin -
Bergruimte
- Schuur / berging Vrijstaand steen
- Aantal schuren / bergingen 1
- Voorzieningen -
Parkeergelegenheid
- Parkeerfaciliteiten Openbaar parkeren, betaald parkeren, parkeervergunningen
- Garage Geen garage
Oppervlakte & Inhoud
- Gebruiksoppervlakte wonen 102 m2
- Oppervlakte gebouwgebonden 8 m2
- Externe bergruimte 5 m2
- Overige inpandige ruimte -
- Inhoud 367 m3
- Perceeloppervlakte -
Bouwtypes
Bouwnummer
Status
Woonoppervlakte
Kamers
Prijs
Documenten
Ligging
Neem vrijblijvend contact op met ons
Plan direct een afspraak in of laat je gegevens achter. We nemen snel contact met je op om kennis te maken.
Afspraak maken Bel mij terug